WPC terasinės lentos

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

Terasinės WPC lentos – tai puikus ir inovatyvus sprendimas Jūsų lauko erdvei. Kokybiškos medienos bei įvairių polimerų ir priedų derinys užtikrina WPC terasinės lentos ilgaamžiškumą, patvarumą, atsparumą besikeičiančioms oro sąlygoms ir nesudėtingą jos priežiūrą.

WPC lentos terasai primena medieną, tačiau jų sudėtis ir inovatyvi gamybos proceso technologija bei unikalus apdirbimas užtikrina, kad gausite itin aukštos kokybės produktą su daugybe privalumų: WPC nebijo nei itin žemos oro temperatūros, nei lietaus, nei kaitinančios saulės spindulių, be to, yra daug kartų atsparesnės mechaniniams pažeidimams nei klasikinės medinės lentos.

Be aukštos kokybės medienos ir polimerų WPC terasines lentas sudaro ir priedai, suteikiantys skirtingas teigiamas savybes, tokie kaip: 

 • UVA ir UVB filtrai,
 • antioksidantai,
 • smūgio modifikatoriai,
 • biocidai,
 • antipirenai,
 • kalcio ir cinko stabilizatoriai ir kt.
Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

WPC terasinės lentos – puiki alternatyva medienai

WPC terasos lentos – tai ideali statybinė medžiaga terasoms, balkonams, baseinų pakraščiams, kiemo tvorai ir visoms kitoms vietoms, kurias veikia permainingi Lietuvos orai ar nuolatinė drėgmė. Ne mažesnis WPC lentų privalumas – tai idealiai lygus paviršius, ko natūralių medienos lentų atveju tikrai negausite, taigi tokiu terasos ar kitos vietos paviršiumi vaikščioti basomis bus vienas malonumas! Svarbu ir tai, kad skirtingai nei natūrali mediena, WPC terasinė lenta nereikalauja tiek daug dėmesio. 

Pamirškite kassezoninį terasos ar kitos vietos paviršių impregnavimą. Be didesnių pastangų galite džiaugtis WPC lentų teikiamu ilgaamžiškumu, funkcionalumu ir estetinėmis vertybėmis. Žinoma, tai nereiškia, kad WPC lentos terasai nereikia prižiūrėti. Vis tik ši statybinė medžiaga reikalauja šiek tiek Jūsų dėmesio, tačiau nepalyginsite laiko, skirto WPC terasinėms lentoms ir įprastai medienai. WPC lentų paviršių užteks reguliariai valyti su švelnia valymo priemone ir tai – viskas!

WPC lenta terasoms ir jos privalumai:

Trumpai tariant, WPC lentos pasižymi šiais privalumais:

 • ilgaamžiškumu,
 • atsparumu mechaniniams pažeidimams, drėgmei, UV spinduliams ir staigiems temperatūrų pokyčiams,
 • nesudėtinga, daug laiko nereikalaujančia priežiūra,
 • estetinėmis vertybėmis,
 • itin dideliu panašumu ir jausena į natūralią medieną,
 • nesudėtingu montavimu, kurį be didesnio vargo galite atlikti ir patys.

WPC terasinių lentų surinkimas

WPC terasinės lentos montavimas yra nesudėtingas procesas. Šių terasinių lentų montavimo technologija yra tokia paprasta, kad terasos ar kitos vietos įrengimui pasiruošite kone akimirksniu.

Kiekviena WPC terasinė lenta turi specialias jungtis, leidžiančias jas be vargo sujungti vieną su kita. Išties, šių lentų montavimas yra toks paprastas, kad jį galite atlikti patys. Tačiau net ir nesudėtingiausias darbas, neturint panašios patirties, gali pirmą kartą pareikalauti kur kas daugiau laiko, tad norėdami sutaupyti savo brangų laiką, turėtumėte kreiptis į specialistus.

Terasa iš WPC lentų nereikalauja specialių drenažo sistemų – užtenka užtikrinti nedidelį paviršiaus nuolydį krašto link, kad vanduo terasinėmis lentomis nutekėtų efektyviai.

WPC terasinių lentų atsiliepimai ir kaina

ProDeck WPC lentos atsiliepimai yra tik teigiami, kadangi savo gaminių aukšta kokybe džiuginame kiekvieną, nusprendusį mumis pasitikėti. Net reikliausių klientų lūkesčius pateisiname su kaupu – WPC lentos Jūsų paslaugoms!

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

WPC terasinės lentos akcija

WPC lentos akcija – gali būti puikus būdas sutaupyti! Norėdami sužinoti WPC terasinių lentų kainą, turėtumėte susisiekti su mūsų specialistais, kurie sužinoję visą reikiamą informaciją pateiks individualią galutinę kainą. WPC lentos pigiau – esame tikri, kad Lietuvoje siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime:

  Meniu