WPC terasinių lentų kainos

ProDeck WPC terasos lentos – tai vienas iš kone labiausiai šiandien rekomenduojamų sprendimų Jūsų lauko terasai. Šios kompozicinės terasos lentos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck
Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

Lauko terasa, įrengta naudojant ProDeck WPC terasines lentas, yra ilgalaikis sprendimas Jūsų namams. Dėl unikalios gamybos technologijos WPC terasos lentos yra ne tik itin patvarios, malonios tarsi medis ir neslidžios, bet ir atsparios ne visada palankioms lauko sąlygoms.

Visus šiuos WPC terasinių lentų privalumus lemia unikali jų sudėtis ir neįprastas gamybos būdas: medžio kompozito lentų gamybai yra pasirenkama aukščiausios rūšies mediena, kokybiški polimerai bei priedai, lemiantys visus tokio tipo lentų privalumus.

Kompozitinės terasos lentos kaina yra palyginti maža, turint omenyje, jos estetiškumą, patvarumą, ilgaamžiškumą, atsparumą besikeičiančioms oro sąlygoms, nesudėtingą montavimą ir lengvą priežiūrą.

Dar viena puiki ProDeck medžio kompozito lentų savybė – tai jų universalumas, nes PVC terasinės lentos gali būti naudojamos ne tik lauko terasoms įrengti, bet ir kaip pastato fasado ar jo balkono apdaila bei sklypo tvora.

Tad kokia gi WPC terasinės lentos kaina?

Net neabejojame, kad visiems itin aktualus klausimas yra „kokia gi praktiškos ir patvarios terasinės lentos kaina“? Atsakyti, kokia bus galutinė WPC terasinių lentų kaina, sudėtinga, kadangi tai priklauso nuo lauko terasos ar bet kurios kitos vietos, kurią norite padengti šiomis lentomis, ploto ir formos.

Mažmeninė Prodeck terasinių lentų kaina:

69 eur / kv. m.

Kiti terasos montavimui reikalingi priedai:

  • Aliuminio sijų kaina: 6,8 Eur/m.
  • Tvirtinimo elementų kaina: 15,80 Eur / komplektas (54 vnt. su nerūdijančio plieno varžteliais).
  • Apdailos juosta: 19,50 Eur / vnt.

Pastaba: galutinė kaina priklauso nuo terasos ploto.

Individualus pasiūlymas Jūsų terasai

Norėdami sužinoti ProDeck WPC terasos lentų galutinę kainą individualiam projektui, turėtumėte kreiptis į mūsų bendrovės ilgamečius ir patyrusius specialistus (telefonu ar internetu), kurie ne tik atsakys Jums į visus rūpimus klausimus, bet ir padės priimti geriausią sprendimą už itin konkurencingą rinkos kainą.

Atminkite, kad už šią kainą gaunate ne tik estetišką vaizdą, bet ir praktišką sprendimą, kuris Jūsų poreikiams tarnaus ilgus metus ir nereikalaus dažnos priežiūros. Mūsų parduodamos kompozicinės terasos lentos yra palankiai vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Norite įsirengti didesnę terasą? Gaukite asmeninį pasiūlymą, skirtą būtent Jūsų terasai.

UAB „Terasų sistemos“ – oficialus „ProDeck“ atstovas Lietuvoje

info@prodeck.lt

+370 641 39777

Logotipas

„Pigiau“ gali tapti „brangiau“

Žinoma, rinkoje galima rasti, kur kompozicinės terasos lentos kainuoja pigiau. Tokiu atveju dažniausiai naudojamos mažiau patvarios medžiagos, lentos terasai retai kada yra nedegios (priešingai nei ProDeck kompozito lentos – jos atitinka Broof degumo klasę!).

Taip pat, plastikinės ar kai kurios medinės terasinės lentos Jums gali kainuoti pigiau, tačiau jos taip pat retai kada gali prilygti Prodeck WPC terasinių lentų kokybei.

Taigi,žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, svarbu įvertinti ne tik pirminę medžio kompozito terasinių lentų kainą, bet ir suprasti, kad pradžioje sutaupytus pinigus (ar net daugiau) išleisite terasos priežiūrai, galbūt prireiksiančiam ne itin kokybiškų lentų atnaujinimui ar net pakeitimui, papildomų renovacijos medžiagų pirkimui.

Todėl tvirtai galime teigti, kad ilgalaikė nauda pateisina kiek didesnę WPC terasinės lentos kainą – Prodeck kompozito lentos apsaugotos nuo puvimo ar irimo, jos ypač tvirtos ir atsparios nepalankioms oro sąlygoms.

Be to, įsigytos kompozicinės terasinės lentos padės Jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko: pavyzdžiui, medines terasas reikia reguliariai alyvuoti, impregnuoti ar sandarinti, o WPC terasinės lentos nereikalauja beveik jokios priežiūros – Jums tereiks jas karts nuo karto nuplauti.

Taigi WPC terasinės lentos kaina yra proporcinga jos kokybei, todėl nedvejokite ir kreipkitės jau dabar dėl kompozito lentų įsigijimo savo terasai prie namo, balkono terasai ar vidaus kiemelių statiniams.

Susisiekite

    Meniu