WPC terasinių lentų kainos

ProDeck WPC terasos lentos – tai vienas labiausiai šiandien rekomenduojamų sprendimų Jūsų lauko terasai. Be to, PVC plastiko terasinės lentos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šių itin praktiškų kompozitinių terasos lentų kaina priklauso nuo daugelio aspektų, todėl ją sužinosite kiekvienas individualiai konsultacijų su mūsų specialistais metu.

Kompozitinės terasinės lentos HOME
Terasinės lentos SOLID PRO antracitas

Lauko terasa, įrengta naudojant ProDeck WPC terasines lentas, yra ilgalaikis sprendimas Jūsų namams. Dėl unikalios gamybos technologijos WPC terasos lentos yra ne tik itin patvarios, malonios tarsi medis ir neslidžios, bet ir atsparios ne visada palankioms lauko sąlygoms.

Visus šiuos WPC terasinių lentų privalumus lemia unikali jų sudėtis ir neįprastas gamybos būdas: medžio kompozito lentų gamybai yra pasirenkama aukščiausios rūšies mediena, kokybiški polimerai bei priedai, lemiantys visus tokio tipo lentų privalumus.

Kompozitinės terasos lentos kaina yra palyginti maža, turint omenyje, jos estetiškumą, patvarumą, ilgaamžiškumą, atsparumą besikeičiančioms oro sąlygoms, nesudėtingą montavimą ir lengvą priežiūrą.

Dar viena puiki ProDeck medžio kompozito lentų savybė – tai jų universalumas, nes PVC terasinės lentos gali būti naudojamos ne tik lauko terasoms įrengti, bet ir kaip pastato fasado ar jo balkono apdaila bei sklypo tvora.

Susisiekite dėl komercinio pasiūlymo

Atsakyti, kokia bus galutinė WPC terasinės lentos kaina, sudėtinga, kadangi tai priklauso nuo lauko terasos ar bet kurios kitos vietos, kurią norite padengti šiomis lentomis, ploto. Taip pat kaina kinta priklausomai nuo to, kokias montavimo detales, dekoratyvinių terasos kraštų apdailas bei pačių medžio kompozito lentų spalvą pasirinksite.

Taigi, norėdami sužinoti ProDeck WPC terasos lentų galutinę kainą individualiam projektui, turėtumėte kreiptis į mūsų bendrovės ilgamečius ir patyrusius specialistus, kurie ne tik atsakys Jums į visus rūpimus klausimus, bet ir padės priimti geriausią sprendimą už itin konkurencingą rinkos kainą.

Atminkite, kad už šią kainą gaunate ne tik estetišką vaizdą, bet ir praktišką sprendimą, kuris Jūsų poreikiams tarnaus ilgus metus ir nereikalaus dažnos priežiūros. Mūsų parduodamos kompozicinės terasos lentos yra palankiai vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

UAB „MDS Terasos“

Linkmenų g. 13, Vilnius, LT-09300

El. parduotuvėje: mdsterasos.lt

Susisiekite

    Meniu