Medžio kompozitinės lentos

Tinkamai sutvarkyta poilsio zona – tai vieta, kur galime maloniai praleisti laiką ir atsipalaiduoti, trumpam pabėgdami nuo kasdienių rūpesčių. Mūsų komfortui įtaką daro daugelis veiksnių, tokių kaip tinkamai parinkti ir patogūs baldai, mus supanti aplinka ir augmenija bei įvairūs aksesuarai.

Įsirenginėjant savo svajonių poilsio vietą turėtumėte pasirinkti patikimą ir ilgaamžį sprendimą. Tokį, kuris pateisins visus Jūsų lūkesčius. Siūlome Jums ProDeck gaminius – tai aukštos kokybės medienos kompozito lentos.

Medžio kompozito lentos ir jų privalumai

Kompozito terasinės lentos: ilgaamžiškumas, stiprumas ir atsparumas

Medžio kompozito terasinės lentos yra atsparios trinčiai ir mechaniniams pažeidimams. Jos pasižymi atsparumu permainingoms oro sąlygoms, taip pat puvimo bei irimo procesams, grybelių, kenkėjų ir kitų mikroorganizmų daromai žalai. Kompozitinių lentų ilgaamžiškumas ir atsparumas išvardintiems veiksniams ypač svarbus Lietuvos sąlygomis, kai temperatūros skirtumai, lyginant žiemos ir vasaros sezonus, yra itin dideli, o kritulių kiekis per metus gana didelis.

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

Medienos ir plastiko kompozito lentos ir jų universalumas

Kompozito lentos yra tokia statybinė medžiaga, kurią galima sėkmingai panaudoti tokiose atvirose lauko vietose kaip terasos, balkonai ar baseino pakraščiai. Taip pat šias lentas galima naudoti sklypo tvoros statybai, sodo takelių įrengimui ar fasado apdailai. Medžio plastiko kompozito dailylentės puikiai tiks įvairiuose eksterjeruose.

Medžio ir plastiko kompozito terasinės lentos yra ypač atsparios drėgmei ir vandeniui, todėl specialistai jas rekomenduoja naudoti kaip pagrindą prie vandens, pavyzdžiui, baseino ar kubilo.

Medžio plastiko kompozitas ir jo saugumas

Kompozitinių lentų paviršius dažniausiai yra siauri grioveliai, apdirbti specialiu šepečiu arba šlifuokliu, suteikiant gaminiui originalią tekstūrą, švelnumo pojūtį ir užtikrinant slidumo nebuvimą. 

Kompozitinių lentų paviršius puikiai tinka namams, kuriuose gyvena vaikai ar senyvo amžiaus žmonės, nes leidžia lengvai judėti net ant šlapios dangos. Kompozitinės terasinės lentos yra itin lygaus ir glotnaus paviršiaus. Priešingai nei kitos statybinės medžiagos, kompozito lentos, tinkamai įrengus terasą, ilgainiui nesideformuoja.

Terasinės lentos HOME antracitas
Terasinės lentos HOME antracitas
Terasinės lentos HOME kaštonas
Terasinės lentos HOME kaštonas
Terasinės lentos HOME platina
Terasinės lentos HOME platina
Terasinės lentos HOME riešutas
Terasinės lentos HOME riešutas
Terasinės lentos HOME vyšnia
Terasinės lentos HOME vyšnia
Terasinės lentos HOME antracitas

Kompozicinės lentos terasai ir ilgalaikė kokybės garantija

ProDeck kompozitinių terasinių lentų sistemoms suteikiama 2 metų garantija, kuri apima tokius veiksnius kaip: 

  • įtrūkimai (nebent jie atsirado dėl smūginės apkrovos),
  • deformacijos,
  • iškraipymai,
  • mechaninių savybių išsaugojimas.

Kompozitinė lenta ir aukšta jos estetinė vertė

Kompozitinė lenta puikiai imituoja tikrą medieną. Sodrios spalvos ir įmantrus kompozicinės terasos lentos dizainas atitinka kone visų skonius ir yra pritaikomas prie bet kokio eksterjero. Platus ,,ProDeck” kompozicinės terasinės lentos asortimentas siūlo įvairius profilio struktūros ir apdailos variantus – lygius, šlifuotus, blankesnių ir ryškesnių atspalvių spalvų variantus.

Kompozitinės lentos: lengva ir nematoma lentų surinkimo sistema

Terasos statyba iš kompozitinių ,,ProDeck” lentų yra greita ir paprasta. Dėl paslėptų kompozitinių lentų sujungimų sistema tampa kur kas patrauklesnė ir elegantiškesnė. 

Surinkti kompozitines lentas – vienas juokas. Tačiau taupydami savo laiką visada galite pasikliauti specialistų kompetencija ir patirtimi, montuojant tokio tipo terasas ar kitus objektus.

Kompozito terasos lentos ir nereikli jų priežiūra

Kompozicinės terasos lentos, priešingai nei natūralaus medžio, nereikalauja nuolatinės priežiūros – dažymo, impregnavimo ar kitokio tipo apdorojimo. Tai sutaupys Jums laiko ir pinigų. Iš kompozitinių lentų pagamintos terasos priežiūra nesudėtinga – užteks paprasčiausio lentų plovimo. Kaip dažnai tai reikia daryti – priklauso nuo Jūsų poreikių ir gyvenimo būdo. Tokio tipo lentas efektyviai galite išplauti naudodami aukšto slėgio plovimo įrenginį, tačiau jo neturint užteks ir paprasčiausio šepečio.

Medžio plastiko kompozito terasinės lentos kaina

ProDeck terasinės kompozito lentos išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šių statybinių medžiagų kaina yra palyginti maža, turint omenyje jos ilgą tarnavimo laiką. 

Norėdami sužinoti tikslią kainą, turėtumėte susisiekti su mūsų specialistais, kurie turėdami visą reikalingą informaciją pateiks individualius skaičiavimus.

Meniu