PVC terasos lentos

Statybinė medžiaga, kurią pasirinksite lauko terasai įrengti, turės esminį poveikį ne tik jos išvaizdai, bet ir naudojimo patogumui, ilgaamžiškumui bei daug laiko nekainuojančiai priežiūrai. PVC lentos terasai, dar kitaip žinomos kaip plastiko kompozito lentos, atrodys puikiai ir pilnavertiškai atliks savo funkciją, suteikdamos Jums unikalią erdvę kieme, kurioje bus malonu praleisti laiką.

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck
Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

PVC terasinės lentos – kas tai?

Kompozitinių terasų ir tvorų lentų gamybai ,,ProDeck” naudoja medienos, PVC ir kitų priedų mišinį tinkamai subalansuotomis proporcijomis. PVC, dar žinomas kaip polivinilchloridas – tai plastiko rūšis, plačiai naudojama tokio tipo statybinių medžiagų gamyboje už Atlanto. 

PVC lentos yra vertinamos už ilgą eksploatacinį periodą, nes yra atsparios daugeliui veiksnių, aukštą priešgaisrinį lygį bei medžiagos lankstumą, formuojant lentas ir jų raštus.

Kodėl plastikinės terasinės lentos yra geriau?

Daugelis žmonių svajoja savo kieme turėti natūralią medinę terasą. Tačiau svarbu suvokti, kad tikros natūralios medienos naudojimas terasoms ir kitiems statiniams lauke nėra pati geriausia idėja. Tai, be jokios abejonės, atrodo estetiškai, nepaprastai natūraliai ir jaukiai. Tačiau tik pirmus ar, daugių daugiausiai, dvejus naudojimo metus. 

Medinės terasos kaina yra gana didelė, bet dar daugiau išleistumėte kasmet ja rūpinantis. Tuo tarpu PVC terasinės lentos kaina rinkoje yra ypač patraukli.

Tinkamai pasirūpinti tokia terasa užtrunka daug laiko ir reikalauja pastangų: reikia reguliariai valyti, atnaujinti dažus, impregnuoti bei kitaip prižiūrėti. O kas iš mūsų šiais laikais turi tam laiko? Todėl kur kas geresnis ir, svarbiausia, praktiškesnis pasirinkimas yra terasinės lentos iš dirbtinių medžiagų. Kai gamybos technologijos šiais laikais yra taip pažengusios, PVC lentos tikrai gali puikiai imituoti taip trokštamą medieną.

Plastikinės lentos terasai ir ne tik

ProDeck terasinės PVC lentos yra plačiai naudojamos statybų pramonėje. Jų universalumas – stulbinantis. PVC lentos gali būti naudojamos ne tik lauko terasų statybai, bet ir sodo ar kiemo takelių bei kubilo, sūkurinės vonios ar baseino zonų įrengimui, pirtims, balkonams, sklypo tvoros statybai. Taip pat gali būti naudojamos ir kaip dailylentės.

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck

Plastikinės terasų lentos ir jų privalumai

Plastikinės terasinės lentos vis dažniau pakeičia medines dėl to, kad tai yra patvarus, funkcionalus ir ilgaamžis sprendimas. Be to, jos turi ir daugelį kitų privalumų. 

  • Šios terasinės lentos yra gaminamos iš polivinilchlorido, tam tikros plastiko rūšies, todėl yra labai atsparios išorinių veiksnių poveikiui: praktiškai nesugeria drėgmės, jų negadina UV spinduliai ar kiti išoriniai veiksniai.
  • PVC lentoms būdingas mažas degumas, dauguma gaminių turi B klasę, reiškiančią nedegius produktus.
  • PVC terasos lentos itin sunkiai nusidėvi, o tai užtikrina nepakitusią išvaizdą net ilgalaikėje perspektyvoje.
  • PVC terasinės lentos gali būti perdirbamos, todėl nedaro žalingo poveikio gamtai.
  • Plastikinės lentos terasai palengvina kasdienį jų naudojimą. Pavyzdžiui, pasirinkus PVC lentas, daugiau neteks kas sezoną impregnuoti ar aliejuoti paviršių. Užteks pagal poreikį šluoti ir plauti.

Plastikinės terasinės lentos atsiliepimai

PVC terasos lentos iš visų kitų statybinių medžiagų išsiskiria savo teigiamais atsiliepimais. Ir ne be reikalo. PVC terasinės lentos kaina yra palyginti maža, turint omenyje, kad tai leis statiniu džiaugtis ne vienerius metus, be to, jam nereikės skirti tiek daug dėmesio ir laiko, kiek reikėtų skirti, pavyzdžiui, objektui iš medžio.

Terasinės lentos - PREMIUM | Prodeck
Meniu